Rozrywka dla nastolatek

Zakaz wstępu dla chłopaków!!!


#1 2009-05-31 19:57:37

Emma

Małe dziecko

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 14

Pamiętnik Emmy

31.05.09rok (niedziela)


       Dzień rozpoczął  się wspaniale. Pogoda była piękna i czułam się świetnie. Rano oglądałam telewizje. Później miałam iść do kościoła z tatą ale oglądała film na Disney Channel i poszłam na późniejszą godzinę. Później poszłam do kościoła. Wróciłam do domu zjadłam  obiad i poszłam do koleżanki .Wróciłam do domu w biegu bo akurat wracałam w burze. Potem coś zjadłam i poszłam na komputer. Do godziny 20:03 rozmawiałam z Anią na skype. Później poszłam zjeść kolacje. Umyłam się pooglądałam TV i poszłam spać. Miałam niesamowity sen.



EDIT

01.06.09rok


              Dziś Dzień Dziecka ale ranek nie zbyt dobrze się zaczoł . Zaspałam do szkoły! Tragedia! Obudziłam się o 8:40.Pozbierałam się jakoś i zdążyłam do szkoły. Później było lepiej. Gdy wróciłam zjadłam obiad i weszłam na komputer (jak zwykle zresztą). Rozmawiałam z koleżanką i zdecydowaliśmy pójść  na festyn. Nie było zbyt ciekawie więc szybko wróciliśmy do domu. Gdy już dotarłam to zjadłam coś i poszłam odrabiać lekcje. Umyłam się, przebrałam i oglądałam TV. Po 30 minutach poszłam spać


14.06.09rok


        Sorki, ze nie pisałam przez ostatnie kilka dni ale jakoś nie miałam czasu. Nic ciekawego się nie zdarzyło. Dziś byłam u kuzynki. Było odjazdowo. Co prawda ma roczek ale jest FAJOWA. Na samym początku bawiliśmy się w jej pokoju. Ma dużo zabawek i mnóstwo różnych bajerów. Po ok. godzinie pojechaliśmy  na działkę. Tam bawiliśmy się z jej pieskiem. Wracając samochodem do domu usnęłam. Gdy już byliśmy w domu od razu coś zjadłam  i poszłam na komputer by napisać nową notatkę do pamiętnika.

Ostatnio edytowany przez Emma (2009-06-14 21:32:00)

Offline

 

#2 2009-06-12 11:27:20

Anne

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 93
Zmiana nicka: 1

Re: Pamiętnik Emmy

Najnowszy pamiętnik jak na razie. I bardzo fajny pamiętnik.


Jaq z PiPi LaNkSzTrUm. C'nie?
Wcześniej: Anu$$

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwonderbook.pl busy Amsterdam motoryzacja