Rozrywka dla nastolatek

Zakaz wstępu dla chłopaków!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-26 18:50:18

Anne

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 93
Zmiana nicka: 1

Pamiętnik Anu$$

DATA:26-05-2009 18:50
Nazywam się Ania i mam kilkanaście lat. Mieszkam na ulicy blisko szkoły i z okna widzę jak starsi wychodzą ze szkoły. Oni kończą lekcje później od nas. Od dzisiaj będę prowadziła swój pamiętnik. Spróbuję pisać dość często. Jednego dnia mogę wkleić z kilku dni, bo będę nadrabiała zaległe. Ten pamiętnik będę też pisała osobno w pamiętniku, a tu będę przepisywać. Jak na pierwszy wpis napisałam wystarczającą iliść wyrazów xD. Pa!


Jaq z PiPi LaNkSzTrUm. C'nie?
Wcześniej: Anu$$

Offline

 

#2 2009-05-27 12:52:14

Nati876

V.I.P

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 42

Re: Pamiętnik Anu$$

Masz ciekawe życie. Ale z niego może się zrobić niezły koszmar. Uważaj! Czekam na następny wpis.

Offline

 

#3 2009-05-27 15:13:35

Anne

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 93
Zmiana nicka: 1

Re: Pamiętnik Anu$$

DATA: 27.05.2009
Natalio, zgadłaś! Wczoraj uczyłam się cały dzień z Angielskiego, a dostałam 3-!!! Pani przepytywała i wymieniła mój numer z dziennika. Dumna, że wszystko umiem wyszłam na środek klasy. Pani zapytała, czy jestem przygotowana. Jak odpowiedziałabym ,,NIE" to by pani mnie nie przepytywała, ale wstawiła by mi minuza za nieprzygotowanie. Pani zapytała z podręcznika, a ja się uczyłam tylko z zesztu! Pani była zawiedziona, bo mam najlepsze oceny w klasie. Poprosiła, żebym została po przerwie, bo nyła to ostatnia lekcja. Na przerwie powiedziała, że mam się przygotować i za tydzień będę mogła to poprawić. Wtedy kamień spadł mi z serca. Moja mama pracuje w kiosku za lodziarnią. Wiec dziś do niej poszłam. Mmmm...uszę kończyć. PAPA pamiętniczku ;*


Jaq z PiPi LaNkSzTrUm. C'nie?
Wcześniej: Anu$$

Offline

 

#4 2009-05-27 15:19:19

Nati876

V.I.P

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 42

Re: Pamiętnik Anu$$

Powinnaś to pisać w ,,OPOWIADANIA I WIERSZE". xD Masz talent, albo przepisujesz pamiętnik swojej koleżanki.
PS: Ja jestem wszystkowiedząca!!!

Ostatnio edytowany przez Nati876 (2009-05-27 17:02:27)

Offline

 

#5 2009-05-28 10:44:51

Anne

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 93
Zmiana nicka: 1

Re: Pamiętnik Anu$$

DATA: w lewym górnym rogu postu
Dzisiaj cały dzień leniuchuję i nie idę do szkoły!!! Jeeee...st moje życie super, bo nie idę do szkoły do końca tygodnia! Teraz jak mam czas to razem z koleżankami bawimy się w,,Agencję modelek". Mój opis na gg brzmi:,,Szukamy modelek, pisać i czakać. Przy odrobinie szczęście możesz zostać młodą modelką. Od 10 do 15 lat". Zgłosiło się już 17 osób, a 10 dodało swoje zdjęcia. Ale zgłaszają się tylko moje koleżanik, całe szczęście. Wybiorę 5 dziewczyn, które przygotuję do wybiegu, którym jest: sześć pudełek na zabawki, a to przykryte kocem. Widownia to: koleżanki z klasy oraz te modelki, które się nie dostały. SUPER ZABAWA! Ciągle siedzę na kompie i piszę coś, w Wordzie.


Jaq z PiPi LaNkSzTrUm. C'nie?
Wcześniej: Anu$$

Offline

 

#6 2009-05-28 13:00:00

Tajemnicza123

Małe dziecko

Zarejestrowany: 2009-05-27
Posty: 10

Re: Pamiętnik Anu$$

Ale super zabawa! Chyba się nie obrazisz jak zgapię? W nagrodę jak mi pozwolisz dam w podpisie swoje imię!


Nazywam się..... WERONIKA(dla przyjaciół Wera)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#7 2009-05-28 13:01:04

Anne

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 93
Zmiana nicka: 1

Re: Pamiętnik Anu$$

Tajemnicza123 napisał:

dam w podpisie swoje imię!

DASZ? To się zgadzam!!!


EDIT
31 maja 2009
17:57
NIEDZIELA
Jutro dzień dziecka. Wczoraj zrobiłam sobiłam imprezkę z koleżanką. Razem z Anią(bo tak ma na imię) układaliśmy taniec. Wyszedł nawet fajny. Ania zrobiła namiot z: koca, łóżka, małej drabiny, dwóch materacy, podgłówka i krzesła. Do tego zrobiła dwie szklanki kisielu cytrynowego, przyniosła płatki i trzy soki do wyboru. Potem graliśmy w siatkę balonem i trzeba było posprzątać namiot, by było więcej miejsca. Było super. Potem poszłyśmy do mnie. Ona wziała do mnie piżamę i u mnie nocowała. Zrobiłyśmy sobie piżama-party. Poszłyśmy spać o godzinie drugiej w nocy. Ania rano wstała wcześniej więc układała puzzle. Jak ja wstałam to też się do niej przyłączyłam. Układałyśmy osobno. Ania układała te mniejsze, a ja 260 puzzli z Barbie. Muszę kończyć. Pa!


EDIT
06-06-09
sobota
16:12
Jestem zdenerwowana. Dziś byłam na rowerze z koleżanką. Pojechaliśmy po inną dziewczynę, ona ma rower u babci i dlatego grałyśmy w siatkę. Siostra Jowity(to ta koleżanka tej dziewczyny co nie ma rowera) też przyszła. Grałyśmy, ja serwowałam, siostra Jowity(która jest młodsza od nas o rok) chciała odbić piłkę, bo piłka leciała w jej stronę. Ale ona przeleciała jej między rękami, piłka walnęła w samochód i włączył się alarm. Dziewczyny mówiły, że to moja wina. Wtedy grałyśmy przez trzepak obok parkingu, ale po tym przenieśliśmy się na trawę. One ciągle się kłóciły czy był aut i specjalnie kopały piłkę, by druga osoba musiała po nią biec. Potem ciągle się śmiały z niewiadomo czego. Miałam już tylko pół godziny na rowerze i powiedziałam, że ja chcę jeszcze troszkę pojeździć. Rower wziełam ze swojej działki i musiałam go potem odnieść. Mojej koleżnce się nie chciało jechać. Ona mnie wyciągneła z domu, a potem nawet ze mną nie pojechała odnieść roweru na działkę.


EDIT
22 czerwiec
Wreszcie wakacje! Dzisiaj powinna przyjść gra The Sims 3. Więc nie idę na zajęcia wakacyjne. Ale jutro z chęcią pójdę. Teraz nie mam co robić. Moja końcowa średnia to 5.00, bo się okazało, że pani z muzyki dała mi 6. Rodzice są zadowoleni ze świadectwa. 25 czerwca będę miała urodziny. Organizuję imprezę na działcę. Na dzisiaj muszę już kończyć, bo nie mam czasu. PAPA


Jaq z PiPi LaNkSzTrUm. C'nie?
Wcześniej: Anu$$

Offline

 

#8 2009-09-25 18:14:32

.barbarzyńca.

Dzieciak

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 48
Zmiana nicka: 1

Re: Pamiętnik Anu$$

Fajne, ciekawe masz "ŻYCIE"


. she is stupid .
_________
Wcześniej: Jupik88

Offline

 

#9 2009-09-25 18:16:33

Anne

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 93
Zmiana nicka: 1

Re: Pamiętnik Anu$$

25 września 2009

Dawno nie pisałam. Niestety już się zaczęła szkoła i jak na razie mam dość dobre oceny(6,5,5,5+,5,2-). A ta dwója to z niemieckiego, bo była kartkówa z odmiany czasownika. Z odmiany nie radzę sobie zbyt dobrze, ale tym razem dobrze odmieniłam, ale niestety odmianiłam zły czasownik xD. Dzisiaj tylko tyle, bo muszę przepisać lekcje. Papa! ;*

21 maja 2010

To jaa! Pamiętacie mnie jeszcze? XD


Jaq z PiPi LaNkSzTrUm. C'nie?
Wcześniej: Anu$$

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsieci komputerowe szczecin Kuźnica pensjonaty